Skyrim Soundtrack

Bohaterowie"Starsza kobieta szybko domyśliła się, że dziewczyna bardzo dobrze potrafi zapanować nad swoimi emocjami. Miała świadomość, że w jej sercu może kipieć od niepokoju i niewiedzy, co spowoduje jej złość – prędzej czy później."

"Styl wypowiedzi tego chłopaka na pewno na długo pozostanie w pamięci szatynki. Jej obraz osoby, która nosi złoto do snu, się powoli utrwalał. Wywnioskowała też, że osobowość Philippe kusiła, zbawiała bezbronne ofiary do nikłego i nietrwałego świata w ciemności. Niebieskooki mógł być pułapką, dlatego postanowiła trzymać się na razie z nim na dystans."

Lekko, powoli uniósł kąciki swoich ust, a w oliwkowych oczach rozpalił się nowy błysk. Symbolizował on sympatię, swojego rodzaju spokój i radość z chwili. Wykluczył na chwilę obraz drażliwego, wybuchowego choleryka, którym nieodparcie był. Zestawił się tym razem przeciwnie do flegmatycznego Phillipa, z którym i tak go dużo jednak łączyło. Pomógł. Dał nadzieję. Pokazał jej płomień w chłodnym zamku.”Brak komentarzy:

Prześlij komentarz