Skyrim Soundtrack

Linki

Polecane Blogi! Chcesz znaleźć się na tej liście? Pisz na tej stronie! Skomentuję i odwiedzę. 
Katalogi i rejestry blogów


28 komentarzy:

 1. SPAM
  "Lunam jest członkinią stada Noctis. Od małego była do czegoś zobowiązana. Dokładniej, była młodą samicą alfa w swoim stadzie i dalsza przyszłość zależała właśnie od niej i drugiego młodego stada – Tenebra.
  Gdy łamie główny zakaz, o mało nie prowadzi to do tragedii. Pewien młodzieniec daruje jej życie, mimo iż poluje właśnie na takich jak ona.
  Pod wpływem matki, zmuszona jest opuścić stado i swoich najbliższych, a wtedy jej życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni.
  Jeśli chcesz poznać historię Lunam, zapraszam do dalszej lektury!"

  Zapraszam:
  http://venator-hostiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. SPAM
  Była, jest i będzie. Nie pokona jej nawet śmierć. Mimo że ciało ulegnie rozkładowi, a kości skruszeją, dusza przetrwa wszystko, nie porzuci życia ziemskiego. Będzie się błąkać po najodleglejszych krańcach świata, krańcach ludzkiej wyobraźni.
  Podobno w przyrodzie nic nie ginie - ona jest tego najlepszym dowodem.

  Na blogu znajdują się niepowiązane ze sobą odcinki, więc to nie ma znaczenia, który tekst przeczytasz jako pierwszy.

  Serdecznie zapraszam na Słowa Sercem Pisane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile rzeczy może zmienić się przez zaledwie jeden wiek... Ludzie są jak woda, nieprzewidywalni, zmieniają się strasznie szybko. Trudno za nimi nadążyć. Nazywam się Véronique Roux i jestem żoną Lucyfera. Podjęłam decyzję, za którą w XVIII wieku spalono by mnie na stosie. Zakochałam się w Diable.
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga http://wife-of-lucifer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyszłość rządzi się innymi prawami niż teraźniejszość. Na świecie powstała armia Wild Ones władająca nim i buntownicy, którzy nie chcieli podlegać jakiejkolwiek władzy. Była ich niewielka garstka przeciw pięciu władcom, co skończyło się dla prawie każdego karą śmierci. Tylko nieliczni zdążyli się schować, głównie dzieci. Leah ma zaledwie dziewiętnaście lat, a jej życie stoi u kresu. Jednak do jej zabójstwa nie dochodzi, przez jednego z władców, Andy`ego Biersacka, który przyjął ją do siebie, jako niewolnicę. Od tamtej pory nie miała nic do gadania. Początkowa nienawiść zamienia się w niezdefiniowaną miłość do osoby, która nigdy nie powinna znaleźć się w jej życiu. Co zrobi, kiedy będzie musiała podjąć decyzję?

  The Prophet

  OdpowiedzUsuń
 5. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. [SPAM]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich, przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiem, że tak nieładnie spamować, ale jakoś trzeba się zareklamować :c

  Przywołanie demona nie powiodło się. Sylvana została opętana. Demon wysłał Promienie Zagłady, które skierowały się na Ziemię. Nowy Świat, odbudowany ze Starego po zniszczeniu go przez meteor.
  Aktualnie trwa trzecia era. Powinno być bezpiecznie, lecz ludzie znikają. Najczęściej ci, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastu lat. Mieszkańcy jednego z niewielu miast powstałych na o wiele mniejszej powierzchni planety panikują. Boją się tego, co może czaić się w cieniu.
  przemienieni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tylko chciałam dać znać, że na http://gud-med-oss.blogspot.com pojawił się rozdział V. Nie gonię, naturalnie, bo pamiętam, co napisałaś, ale tylko chciałam poinformować, że jak coś, to jest :) Trzymam kciuki za Twój egzamin i za ogarniane utraconych rozdziałów, bo ja niezmiennie czekam na nowy :)
  Pozdrawiam!
  Freyja

  OdpowiedzUsuń
 9. SPAM

  Witam
  Blair to jedyny przypadek pół demona, pół anioła. Gdy była małą dziewczynką matka oddała ją na wychowanie przyjaciółce-pół człowiekowi, pół aniołowi- ponieważ Rada Starszych panująca w ,,przedsionku nieba" postanowiła ją zabić. Wniosek ten ostatecznie odrzucono, lecz Blair nadal nie mogła zaufać aniołom ani tym bardziej demonom, które chciały ją zniszczyć. Jednak pewnego dnia Blair została wezwana przez Radę Starszych. Zlecono jej pierwsze poważne zadanie- ma wprowadzić młodą pół anielicę, pół człowieka w ten świat. Ich świat.
  Jednak okazuje się że nie wszytko okaże się takie łatwe...
  Zapraszam na: http://bright-side-of-the-dark.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak tylko wpadłam zapytać, jak tam się mają prace nad blogiem, hm? :) Bo tak sobie pomyślałam, że poczytałam z chęcią coś nowego. I W OGÓLE MASZ MUZYKĘ ZE SKYRIMA NA BLOGU, JEJKU JAK ŚWIETNIE <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam!

  w sieci pojawił się nowy KONKURS na najlepszy blog z autorską twórczością prozatorską!

  Szczegóły tutaj: http://malpekiprzyjaciele.blogspot.com/

  Zapraszam do wspólnej zabawy!

  Małpek

  OdpowiedzUsuń
 12. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Pomyślałam tylko, że może dam znać o nowym rozdziale u siebie :) Zapraszam w wolnej chwili :) oczywiście gud-med-oss, jak zawsze :) A i przy okazji dopytuję znów: wrócisz na bloga? D:

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam na mojego nowego bloga. Dopiero zaczynam ale myślę, że z czasem znajdziesz coś dla siebie. Na blogu będą pojawiać się wpisy o przeróżnej tematyce między innymi: Książki, Anime, Gry, Muzyka, Blogi, Hobby i wiele innych. Czyli strona o wszystkim :P:D zapraszam serdecznie http://www.da-sogni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Może i ja się odważę? Skoro pisać umiesz, to skrytykować może też. Dużo pisałam zawsze dla siebie, ale nigdy dla kogoś http://i-never-claimed-to-be-a-saint.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections

  OdpowiedzUsuń
 17. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Przepraszam za spam, jednak to mój pierwszy blog. Jestem ciekawa czy jestem w stanie napisać coś, co innym by się spodobało.
  Maja Wiśniewska stara się od dwóch lat żyć normalnie. Skończyła studia, znalazła pracę, ma wspaniałą przyjaciółkę i brata oraz zdecydowała się na nowy związek. Z kim? Czy to aby nie przyniesie jeszcze większego bólu?
  Michał Rajski oszust, podrywacz czy może romantyk? Co zmieniło się od dnia kiedy opuścił Gdynię? Czy dwa lata mogły zmienić jego ukochaną tak bardzo, że w ogóle jej nie pozna? Czy decyzja o powrocie była słuszna?
  Tych dwoje ludzi to istny bałagan uczuć. Czy znajdzie się ktoś, kto to wszystko poukłada?
  http://balagan-uczuc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Cześć cześć :D Nie, nie martw się, nigdzie się z blogasia nie wybieram, ale wiesz, powiem wprost: studia inżynierskie + wykładowy angielski + 40 godzin zajęć tygodniowo + 1,5 godziny dojazdu w jedną stronę to nie jest szczyt moich marzeń... Ale rozdział powoli się rodzi :D Możliwe, że dodam dopiero w przerwie świątecznej, ale w tym roku coś jeszcze na pewno będzie :D Bardzo się cieszę, że wpadłaś, i nie martw się - ja u Ciebie też mam zaległości, nadrobię je, ale kiedy, to powiedzieć nie potrafię D: W każdym razie w internetach sobie cały czas egzystuję :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę ci powodzenia na studiach! ^^ Będzie dobrze, zobaczysz! ^^
   Jak kocham, to poczekam, spokojnie. ;) W międzyczasie nadrobię zaległości. Powodzenia! ^^

   Usuń
  2. No cześć, cześć :D Przyszłam powiedzieć, że wreszcie sukces i rozdział dodany, więc jeśli masz czas i ochotę, to zapraszam :D No i jak mi projekty pozwolą, to się zabiorę w tej przerwie za nadrabianie u Ciebie, szczególnie że w zasadzie dużo nie mam :)

   Usuń
 20. Hejka chciałabym zaprosić cię na drugi rozdział mojej opowieści :) Liczę na mały komentarz i, że rozdział Ci się spodoba.
  http://balagan-uczuc.blogspot.com/2014/11/rozdzia-2-zakazany-owoc-smakuje.html
  Dzięki z góry i pozdrawiam.
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 21. Od razu przepraszam za spam!

  { Fantasy }

  "Sny o rzeczywistości"

  Margaret targają smutek i rozgoryczenie po śmierci matki, jej jedynej podpory. Walczy z depresją. Jako, że ojca nigdy nie znała musi zamieszkać z wujem, który sam się ofiarował by się nią zaopiekować.
  Dziesięć lat później, kiedy Meg jest już siedemnastoletnią dziewczyną wszystko psuje się na nowo. Dowiaduje się prawdy na temat jej matki i siebie samej. Już wie kto tu kłamał. Wie, że jej ojciec żyje. Ogarnięta chęcią poznania go postanawia działać na własną rękę. Chce wyruszyć w podróż, której celem ma być tajemnicza Akademia. Nie wie do końca komu ufać,ale wie, że spali za sobą wszystkie mosty byleby odnaleźć swojego ojca i siebie samą.
  Jednak czy zaufa nieznajomym? Czy porzuci dom? Czy zostawi najlepszych przyjaciół by szukać ojca? Czy ktoś jej w tym przeszkodzi? I czemu to wszystko było jedną wielką tajemnicą, intrygą utkaną tylko po to by nie znała swojego taty?
  A może to coś więcej, nie sądzisz ?

  Zapraszam! [ dreams-of-reality-margaret.blogspot.com/ ] ❤

  OdpowiedzUsuń
 22. hej! Serdecznie zapraszam na mojego bloga http://nowy-swiat-andrei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam na prolog i rozdział 1.
  Nie będę tu opisywać, bo wszystko jest na blogu
  Liczę na opinię
  http://demony-13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 25. Cześć!
  Zapraszam do Katalogu Euforia - miejsca o wszechstronnej kadrze, która spełni wszystkie Twoje życzenia! Postaramy się sprostać każdemu zadaniu.

  http://katalog-euforia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Hej :) Chciałabym cię zaprosić na moje opowiadanie autorskie pt. ,,Więcej jest rzeczy w niebie i na ziemi, niż się to śniło waszym filozofom". Cytat ten pochodzi z Hamleta. Jest to historia inspirowana ,,Mrocznymi materiami". Ośmioro dzieci z kilku różnych światów muszą ocalić wszechświaty i powstrzymać złego faceta, jego pokręcone córki i armię niezniszczalnych golemów. Jeśli choć trochę Cię zaciekawiłam, wpadnij: http://wiecej-jest-rzeczy.blogspot.com/

  Pozdrawiam, Emelia

  OdpowiedzUsuń