Skyrim Soundtrack

sobota, 21 września 2013

BetaBeta


       "Szary płaszcz, przepasany bordowym sznurkiem, podobnym w odcieniu do niektórych „dziwacznych” i bardziej niepokojących wejść. Postać miała na sobie nasunięty kaptur, poza tym znajdowała się tyłem do niej. Nie widziała jej oblicza. Na jej plecach widniał za to znak. Dziwnie znajomy dziewczynie, bardzo znajomy. W myślach zapłonął kolejny płomyk. Nie wiedziała skąd, ani jak, ale wiedziała, że bardzo dobrze zna ten symbol. [...] Płaszcz poruszył się niespokojnie. Persona zakrywająca swoją twarz pod szarym materiałem obróciła się niespokojnie, by z tyłu ujrzeć wychudzoną, półżywą i klęczącą dziewczynę na zimnej posadzce. Uśmiech zagościł na pomarszczonej twarzy pod kapturem, ręka skierowała się na ramię Kate:
            - Jesteś tu od dwóch dni. Wymęczona wspinaczką na wzgórze na bosaka, dałaś radę dobić się do drzwi. Teraz spotykam cię daleko, od twojej komnaty. Mimo, iż masz bardzo słaby talent, to ten budynek daje wyraźne efekty. – głos należał do kobiety starszej wiekiem, był pewny i pełny doświadczenia z życia. Zrozumiały, pełen nutki ciepła oraz pochwały. Jednakże intuicja znowu podpowiedziała, że może szybko zmienić swoje oblicze."
Beta - pierwsze pojawienie się, [002]

"Kaptur zniknął już z głowy i ukazał bardzo jasne włókna, ledwo trzymające się na głowie, niedokładne rozczesane. Tworzyły całość z zmarszczoną i ubolewającą twarzą, jedyny symbol życia to oczy – trochę jaśniejsze od Kate, jednakże w podobnym odcieniu. A powiadają, że zielony to już najrzadszy kolor na globie."
opis [002]


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz