Skyrim Soundtrack

piątek, 14 lutego 2014

Magos: Marco


Sostengono gli eroi
"se il gioco si fa duro,
è da giocare!"
Beati loro poi
se scambiano le offese con il bene.
Succede anche a noi
di far la guerra e ambire poi alla pace
e nel silenzio mio
annullo ogni tuo singolo dolore.
Per apprezzare quello che
non ho saputo scegliere
Marco Megoni - L'Essenziale

Marco
Tytuły nieznane

„Pozostała jak wryta z rozchylonymi ustami. Siedział tam. Miał przenikliwe, oliwkowe oczy, wpatrujące się zza brązowej czupryny. Szybko odgadła, że jego dusza również była niespokojna. Z twarzy odczytała wiele: zastanowienie, zmęczenie, zaspanie. Nie słyszała go wcześniej, czyli musiał ją obserwować od jakiegoś czasu, kompletnie jak Philippe. Zresztą tak jak i blondyn był ubrany. Spotykają się w takiej samej sytuacji, jak z nim wcześniej – gdy chce pęknąć.”

 „Przede wszystkim był wyższy od blondyna o ok. 10 centymetrów. By nawiązać z nim kontakt wzrokowy, musiała unieść głowę, co nie było konieczne w przypadku konwersacji z Blanchardem. Oliwkowe oczy różniły się kompletnie od tych morskich. Gdy tamte pokazywały szum morskich fal, te mieniły się wieloma kolorami, żywymi kolorami.”

„Lekko, powoli uniósł kąciki swoich ust, a w oliwkowych oczach rozpalił się nowy błysk. Symbolizował on sympatię, swojego rodzaju spokój i radość z chwili. Wykluczył na chwilę obraz drażliwego, wybuchowego choleryka, którym nieodparcie był. Zestawił się tym razem przeciwnie do flegmatycznego Phillipa, z którym i tak go dużo jednak łączyło. Pomógł. Dał nadzieję. Pokazał jej płomień w chłodnym zamku.”

Porównanie do Philippa, [006]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz